Predaj umelych vianocnych stromcekov na Vianoce.

Deň rodiny 2011 v Banskej Bystrici

V sobotu 28. mája 2011 sa uskutoční v Banskej Bystrici oslava Dňa rodiny 2011. Akciu otvorí o 10.00 hod. na Námestí Štefana Moysesa primátor mesta Peter Gogola a koná sa pod jeho záštitou. Cieľom je podporiť prirodzenú rodinu založenú na manželstve jedného muža a jednej ženy, ktorí s láskou prijímajú deti. Koordinátorom podujatia v celoslovenskom meradle je Fórum kresťanských inštitúcií, na regionálnej úrovni Deň rodiny organizuje Diecézne pastoračné centrum pre rodinu Banskobystrickej diecézy v spolupráci s mestom Banská Bystrica za aktívnej účasti viacerých občianskych združení a organizácií.

Deň rodiny je občianske podujatie, ktoré iniciovala Organizácia spojených národov, keď vyhlásila rok 1994 za medzinárodný rok rodiny a následne každoročne 15. máj za celosvetový Deň rodiny. Tento rok sa Deň rodiny bude sláviť v 13 mestách Slovenska. Hlavnou myšlienkou je: „Aby deti otcov mali, aby mali mamy", s podtitulom „príď to povedať nahlas!"

Program bude pokračovať hudobno-tanečnými vystúpeniami (detské folklórne súbory, Základná umelecká škola Jána Cikkera, PufflerQuartet), zábavno-športovými aktivitami (Katedra Pedagogiky PF UMB, skauti), tvorivými dielňami (Súkromné CVČ, materské centrá), minikurzom animácie (Bábkové divadlo na Rázcestí), predstavenie Robinson (Divadlo z pasáže), aktivita: „Načo sú deťom rodičia?" (Návrat o.z.). V stánkoch sa budú prezentovať rôzne organizácie z Banskej Bystrice. V priestoroch SC Európa sa v dňoch 23. - 29. mája uskutoční výstava detských kresieb na tému Moja rodina.

Na hlavné pódium na Námestie Š. Moysesa prídu medzi rodiny viaceré známe osobnosti z Banskej Bystrice a okolia. So svojimi bohatými skúsenosťami sa počas celého dňa bude s rodičmi zdieľať aj kňaz Marián Kuffa. Informačné centrum Banská Bystrica ponúkne možnosť dozvedieť sa zaujímavé informácie o histórii Banskej Bystrice na interaktívnej prehliadke centrom mesta. V budove základnej školy Štefana Moysesa bude rodinný kvíz (Materské centrum Mostík), ako aj možnosť duchovných rozhovorov a psychologického poradenstva. Tento neobyčajný deň sa uzavrie o 18.00 hod. svätou omšou v Katedrále sv. Františka Xaverského.

Stredoslovenské múzeum pri príležitosti Dňa rodiny pripravuje na nedeľu 29. mája možnosť návštev tvorivých dielní a výstav pre celé rodiny za jednotné vstupné 0,50 €, a to v priestoroch Tihányiovského kaštieľa v Radvani v čase 9.00 - 11.30 a 12.30 - 16.00 hod., Thurzovom dome na Nám. SNP 4 a Matejovom dome na Nám. Š. Moysesa 20 v čase 10.00 - 11.30 a 13.00 - 15.30 hod.

Zdieľať na Facebooku

umely vianocny stromcek, umele vianocne stromceky, predaj, obchod, eshop

Vianoce sú
v Nedeľu
a to za:

Dní Hod Min Sek

Predajňa Trnava TU
Máme rozložené všetky vianočné stromčeky.
V prípade záujmu si stromčeky pozrieť a zakúpiť nás prosím vopred kontaktujte. -----viac info-----
Po.Ne. - tel. dohodou 0904 514 458

 Vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní a vrátenie peňazí SAMOZREJMOSŤOU. 

Za Náš obchod odporúčame:
full celá 3D jedľa

vianocne-stromceky-borovice-klasik osnezeny-vianocny-stromcek-zasnezeny-so-snehom-borovica jedla-umely-vianocny-stromcek-cely-3d-ihlicie smrekovy-umely-vianocny-stromcek-3d-ihlicie husty-umely-vianocny-stromcek-3d-ihlicie uzky-umely-vianocny-stromcek-tuja-3d-ihlicie

Predajna umele vianocne stromceky Trnava

kamenna predajna vianocnych stromcekov v Trnave

predaj vianocne stromceky Trnava

Vianocne stromceky Trnava predajna

predaj vianocnych stromcekov v Trnave

predajna vianocnych stromcekov Trnava

KATEGÓRIE:

Všetky stromčeky

Celé 3D stromčeky
3D stromčeky
Klasické stromčeky

Jedle
Smreky
Borovice
Biele
Zasnežené
Strieborné
Úzke Tuje

90 cm
120 cm
150 cm
180 cm
210 cm
220 cm
240 cm
250 cm
270 cm

VIANOČNÉ STROMČEKY:

Jedľa celá 3D
Smrek celý 3D
Borovica celá 3D

Borovica Klasik
Zasnežená borovica

Smrek hustý 3D

Úzka Tuja celá 3D smrek
Úzka Tuja celá 3D jedľa
Úzka Tuja klasik
Úzka Tuja zasnežená biela

Jedľa 3D+2D
Smrek 3D+2D
Borovica 3D+2D
Rozmanitý 3D+2D

Celá snehová
Celý biely
Zasnežený 3D+2D
So šiškami

Smrek natura celý 3D
Smrek natura 3D+2D
Smrek sibírsky
Smrek zasnežený 3D+2D
Tajga 1 jedľa 3D
Tajga 2 smrek 3D
Nevada smrek 3D

moderne-umele-vianocne-stromceky-3d-konariky úzky vianočný stromček do úzkych priestorov  

©2024 | Zákaz kopírovania | NaVianoce.sk | info (a) navianoce.sk